top of page

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU W WARSZAWIE W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z EKSPOZYCJĄ PRODUKTOWA

W naszej ofercie znajdą Państwo również parapety, rolety i żaluzje. Dodatki okienne – to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i wyrafinowaną estetyką. Uwydatniają piękno zarówno klasycznych jak i nowoczesnych okien. Powodują, że wnętrze staje się przytulne i nabiera indywidualnego wyglądu.

Parapety stanowią jeden z ważnych elementów wykończenie wnętrza, powinien idealnie współgrać z wnętrzem. Dlatego przygotowaliśmy dla państwa szeroki asortyment dostępnych produktów.  Oferujemy Państwu parapety najwyższej jakości, które niezmiennie charakteryzuje estetyka wykonania, funkcjonalność oraz trwałość koloru. Łatwy montaż oraz gładka powierzchnia pozwala utrzymać nasze parapety w czystości przez długi czas.

Oferta obejmuje kilkanaście grup produktowych rolet  w systemach wewnętrznych: poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów to charakterystyka produktów, które mogą znaleźć Państwo w naszej ofercie. Estetyczne rolety dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej doskonale pasują do każdego wnętrza i uwydatniają piękny kształt naszych okien.

Żaluzje chronią wnętrze przed nadmierną ilością słońca. Żaluzje, które proponujemy państwu są wykonane z materiałów najwyższej jakości i charakteryzują się  wyjątkowymi walorami estetycznymi. Szeroki wachlarz produktów pozwoli, każdemu znaleźć coś dla siebie.

Oferujemy najwyższej jakości rolety elewacyjne oraz przeznaczone do zabudowy systemy naokienne i integro.

Wykonane są z materiałów najwyższej jakości zapewniając bezawaryjną pracę. 

Prowadzimy sprzedaż rolet firmy Oknoplast specjalnie dopasowanych do naszych okien. Dostępne modele to: LUNA, TERRA, SOL.

Nasze rolety cechuje:

  • energooszczędność – termoizolacyjna pianka zapewnia uwalnianiu się ciepła w zimnie i nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń w lecie.

  • komfort – zdalnie sterowane 

  • prywatność i bezpieczeństwo – chronią przed niepożądanym hałasem zewnętrznym i przed niechcianymi podglądaczami

  • estetyka – rolety są dostępne w różnych kolorach.

PARAPETY

ROLETY

ŻALUZJE

ROLETY ZEWNĘTRZNE

bottom of page